قیام مردم لبنان در چهارمین هفته خود با پیوستن بخشهای دیگری از دانشجویان و دانش آموزان گسترش یافت.

دانش اموزان و دانشجویان از طریق تظاهرات هماهنگ در مقابل موسسات عمومی خواستار برچیدن فساد حکومتی و سلطه حزب الشیطان خامنه ای بر لبنان شدند.
یک تظاهرکننده گفت:‌ اینها نسل انقلابند. اینها نسلی هستند که میخواهند کشور را از دست فاسدین رها کنند. ما نسل جوانی هستیم که فریاد میزنیم و حرف داشته و دردمندیم.
تظاهرکنندگان در مقابل وزارت دارایی و درمقابل قضائیه لبنان شعار سرنگونی نظام فعلی را سردادند.
مفتی اعظم لبنان، روز شنبه از قیام کنندگان حمایت کرد و خواستار پایان دادن به فساد و فرقه گرایی که خواست قیام کنندگان است گردید.
شیخ عبداللطیف دریان در یک برنامه تلویزیونی به مناسبت میلاد حضرت محمد به تشکیل دولت اضطراری ملی در لبنان فراخوان داد.
خبرگزاری رویترز با عنوان «مفتی اعظم لبنان به اجرای خواسته های اعتراض کنندگان فراخوان داد» این خبر را مخابره کرد.
شیخ صبحی طفیلی، دبیر کل پیشین حزب الله لبنان خامنه ای را «بزرگترین حامی فساد در لبنان و عراق» معرفی کرد و طی پیامی ویدئویی خطاب به ولی فقیه ارتجاع گفت: «آیا خجالت آور نیست آنرا که خواهان عدالت است، عامل خارجی و آنرا که در خیابانها کشته می شود مزدور می نامی؟». «تو خود را ولی فقیه مسلمین، نه فقط ایران، بلکه همه جهان می دانی. آیا ولی فقیه، گرسنگان را می کشد و از جنایتکاران و فاسدین حمایت می کند؟...، افراد مسلح تو تا بحال ۲۵۰ نفر را در عراق به قتل رسانده و بیش از ۱۱ هزار تن را محروح کرده اند، همچنانکه ما را در لبنان کشتند....شاهد بودیم که جماعت تو خیمه های افراد بی گناه در کربلا را سوزاندند. ما تا بحال برای خیمه های حسین گریه می کردیم. به نظر می رسد باز هم شاهد صحنه کربلا، اما به شکل دیگری هستیم».